Healthcare Plaza Academy

Svým partnerům poskytujeme pravidelná školení zaměřená na používání našich profesionálních přístrojů a poskytujeme jim kontinuální podporu. Díky tomu můžeme naše řešení odpovědně a efektivně zavádět do každé praxe. Healthcare Plaza Europe rovněž každoročně organizuje semináře a další akce za účelem aktualizace informací a sdílení zkušeností s kolegy.

Školení pro terapeuty Nano CellCare

Vzděláváme lékaře, terapeuty a dermatology, kteří se pak stávají terapeuty Nano CellCare. Během školení se zaměřujeme na následující oblasti:

  • Jak a proč provádět ošetření
  • Protokoly
  • Technické detaily
  • Jak nabízet tuto službu klientům
 

Bez ohledu na specializaci odborníka na zdraví mohou školení bez problémů absolvovat všichni. Toto školení nabízíme našim partnerům zdarma a první z nich trvá dva dny.

Po absolvování prvního školení obdržíte certifikát a sami můžete působit jako Nano CellCare terapeut. Vaše společnost bude navíc zařazena do našeho Treatment Locator, aby noví klienti snadno našli relevantní praxi.
V Treatment Locator jsou uvedeni pouze certifikovaní partneři s jejich konkrétní odborností.

Samozřejmě jsme našim partnerům k dispozici i po školení. Náš tým vám rád poskytne další informace a pomoc, pokud je budete potřebovat.