O společnosti Body Plaza Europe

Jsme specializovaný evropský B2B dodavatel vysoce kvalitních paramedicínských a kosmetických produktů, ale také konceptů ošetření. Naše ústředí se nachází nedaleko Amsterodamu, v Evropě máme také několik dalších poboček. 

Body Plaza Europe vyvíjí a distribuuje revoluční koncepty, které se používají v odvětvích beauty & wellness a zdraví & sport.

S firemními koncepty každodenně pracují naši evropští partneři, a to jak lékaři, tak i terapeuti a dermatologové.

„Snažíme se, aby se naši partneři mohli plně soustředit na ošetření svých klientů. Proto jim odlehčujeme tak, aby na své klienty měli dostatek času.“ – Wybe de Jong, zakladatel a CEO.
Naše jedinečné koncepty

Body Plaza Europe je dodavatelem zařízení, jako je Nano CellCare a RefleX. Pomocí přístroje Nano CellCare je možné dodat buňkám zcela neinvazivně kyselinu hyaluronovou, minerály ze soli z Mrtvého moře a vitamín C. Díky rozštěpení těchto esenciálních látek na nanočástice se miliony těchto částic dostávají prostřednictvím nebulizace do těla až na úroveň buněk. Tím se rychleji a přirozeně obnovuje a vyživuje původní buněčná struktura. Kúra s Nano CellCare může mít pozitivní vliv na pokožku, svaly, plíce i celý imunitní systém. Kromě toho navíc nabízíme přístroj RefleX. Komfortní vibrace tohoto zařízení stimulují lokální krevní oběh a obnovu pojivové tkáně.

Abychom našim partnerům vše co nejvíce usnadnili, nabízíme rozsáhlou online i offline marketingovou podporu. Pomáháme srozumitelně a atraktivně propagovat ošetření pomocí přístrojů Nano CellCare a RefleX tak, aby naši partneři měli více prostoru pro své klienty.

Naše hodnoty

Orientace na služby

S našimi partnery udržujeme dlouhodobé vztahy. Díky tomu víme, jak je vhodně podpořit, aby mohli co nejlépe pracovat se svými klienty.  6 dní v týdnu jsme připraveni odpovídat na jejich dotazy. Chcete se dozvědět více o výhodách spolupráce se společností Body Plaza Europe? V tom případě přejděte na stránku Staňte se partnerem.

Inovace
V rámci našeho oboru usilujeme o neustálé inovace. Důležitou roli v tom hrají naši partneři doma i v zahraničí. Jejich příběhy z praxe nás inspirují novými nápady a umožňují nám tak zlepšovat naše současné služby.

Kvalita
Jsme hrdí na naši jedinečnou a patentovanou technologii Nano Healthcare. Společnost Body Plaza Europe pracuje výhradně se zařízeními 100% evropské kvality. Jsme zainteresovaným dodavatelem a na všechna profesionální zařízení nabízíme jako jediní 5 letou kompletní tovární záruku.

Odkud čerpáme energii

Intenzivně pracujeme na svém poslání: vracet lidem sílu posílením jejich samoléčebných schopností. Lékařům a odborníkům na zdraví umožňujeme nabízet inovativní a přírodní procedury, které mohou být doplňkem běžné péče.

Energie pro budoucnost

Nanotechnologie se již stala pevnou součástí našeho každodenního života a v budoucích letech bude hrát v oblastech beauty, wellness a zdraví, ale i sportu stále důležitější roli. Tato technologie nabízí více přírodních možností pro ty, které sužují fyzické nebo duševní potíže.

Chcete svým klientům také nabízet lepší řešení pomocí nanotechnologie ve vaší oblasti péče o zdraví? V tom případě nás kontaktuje pomocí níže uvedeného formuláře nebo zavolejte na +420 739 421 442. Rádi vám poskytneme další informace o tom, jak můžete tento koncept integrovat do své činnosti.

Jsme aktivním evropským B2B dodavatelem kvalitních zařízení a komplexních konceptů pro oblast beauty a zdravotnictví.

Objevte různé příběhy a také to, jak klientům pomohlo řešení s Body Plaza Europe.

Svým partnerům poskytujeme školení zaměřené na používání našeho profesionálního zařízení a poskytujeme jim kontinuální podporu.

Společnost Medic Activ Vertriebs GmbH již mnoho let vyvíjí aerosolové technologie, kam patří i použití nanotechnologie.

Chcete nabízet inovativní a přírodní péči? Staňte se tedy nyní součástí naší mezinárodní B2B sítě.

Podívejte se v našem vyhledávači péče na všechny partnery Body Plaza Europe.